Informácie o doprave

Pri objednaní si vyberte spôsob dopravy, ktorý je ľubovoľne voliteľný. Druh dopravy závisí od typu platby, ktorú zvolíte pri objednaní tovaru.

 

1. Doprava kuriérom

 

Kupujúci zvolí pri objednávke platbu vopred, čo znamená prevodom na účet. Spôsobov úhrady vopred je viac a to prevod z účtu na účet, alebo PayPal (na info@e-koberec.sk). Po obdŕžaní celej platby na účet Predávajúceho je objednaný tovar zaslaný kuriérom na adresu Kupujúceho, ktorá je povinnosťou Kupujúceho vyplniť do objednávacieho formulára.

Cena dopravy po celej Slovenskej republike je v tomto prípade 5,- €, ak nie je pri objednaní zadaná iná cena dopravy alebo nebola s Predávajúcim dohodnutá inak.

 

2. Doprava zdarma

 

Kupujúci zvolí pri objednávke nad 50,- € platbu vopred, čo znamená prevodom na účet Predávajúceho (z účtu na účet, PayPal na info@e-koberec.sk). Po obdržaní celej platby na účet Predávajúceho je objednaný tovar zaslaný bezplatne kuriérom na adresu Kupujúceho. Dodaciu adresu je Kupujúci povinný zadať do objednávacieho formulára.

 

3. Doprava na dobierku

 

Kupujúci zvolí pri objednávke platbu na dobierku, čo znamená platba v hotovosti kuriérovi pri odovzdaní objednaného tovaru. Predávajúci nečaká na platbu, ale hneď po obdŕžaní objednávky zašle objednaný tovar na adresu Kupujúceho, ktorá je povinnosťou Kupujúceho vyplniť do objednávacieho formulára. Za dopravu dobierkou si kuriér účtuje za platbu v hotovosti alebo kreditnou kartou 5,- € za každú zásielku. V tomto prípade Kupujúci zaplatí cenu dobierky a k tomu aj cenu dopravy, pokiaľ nie je s Predávajúcim dohodnuté inak.